Whatsapp
Firma Profili
BURÇELİK, döküm, makina ve endüstriyel vana üretimi konusunda sektöründe lider bir Türk şirketidir. 1968’de kurulmuş olan Burçelik A.Ş.’nin merkezi, Bursa Nilüfer Organize Sanayi bölgesinde bulunmaktadır. Üretim kapasitesini hızla artıran BURÇELİK, güvenilir bir üretim ve ihracat şirketidir.

Vana üretim ve pazarlama operasyonları, 1988 yılından itibaren iştiraki Burçelik Vana tarafından yürütülmektedir. Burçelik Vana tasarım, üretim ve bakım hizmetleri yanında büyük projelerin çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Burçelik Vana, Türkiye’de hisseleri Borsa Istanbul – BIST’de işlem gören ilk ve tek vana şirketi olmakla beraber Türkiye’nin ilk kelebek, iki parçalı küresel, top entry küresel vana üretimini gerçekleştiren firmasıdır.

Burçelik Vana kendini, %100 müşteri memnuniyetini sağlayan üst düzey kalite ürünler üretmeye adamıştır. Burçelik Vana’nın kalitesi ISO 9001-2015 sertifikasıyla belgelendirilmiştir, diğer standartları; ISO14001-2015, OHSAS 18001, TSE, API 6D-600-609 monogram, ATEX, CE, Fire safe olarak sıralayabiliriz.
İletişime Geçin Görüş ve önerileriniz dinlemeye hazırız.
Dosya Ekle